Wsparcie

WSPARCIE TECHNICZNE

Jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy dotyczącej wszystkich produktów zakupionych w naszej firmie oraz służymy pomocą w przypadku, gdy sprzęt został zakupiony z innego źródła. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wsparcie dotyczące sprzętu udzielane jest telefonicznie, za pośrednictwem poczty e-mail, bądź osobiście. Nasi serwisanci regularnie uczestniczą w szkoleniach poszerzając w ten sposób swoją wiedzę i rozwijając swoje umiejętności.

WSPARCIE MERYTORYCZNE

Z chęcią udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu oraz usług. Na stronie mają Państwo możliwość zapoznać się z naszą ofertą i usługami, jednak w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości mogą się Państwo z nami skontaktować. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc przy wyborze produktu jakiego Państwo poszukują oraz odpowiedzieć na nurtujące pytania. Stworzymy indywidualną ofertę, zwracając szczególną uwagę na Państwa potrzeby. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że mogą mieć Państwo pytania lub wątpliwości co do sprzętu już zakupionego. W takim przypadku, w pierwszej kolejności prosimy o bezpośredni kontakt z Państwa opiekunem handlowym.

WSPARCIE FINANSOWE

Zwracamy szczególną uwagę na potrzeby i wymagania Klientów, traktując każdą transakcję indywidualnie. Służymy pomocą w zakresie wyboru najkorzystniejszego finansowania. Dzięki współpracy z zaufanymi podmiotami jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejsze oferty, uwzględniając indywidualne preferencje. Wsparcie finansowe udzielane jest telefonicznie, za pośrednictwem poczty e-mail, a także osobiście, na wcześniej ustalonym spotkaniu.

W przypadku gdzy dysponujecie Państwo środkami finansowymi pozwalającymi w całości sfinansować zakup urządzenia, formalności związane z zakupem są nieodczuwalne. Płacąc 100% wartości urządzenia od pierwszej chwili staje się ono Waszą własnością.

Leasing urządzeń kosmetycznych i medycznych - Niewątpliwie najpopularniejszą formą zakupu sprzętu medycznego jest finansowanie go przez leasing. To co najważniejsze przy wyborze tej metody finansowania jest możliwość starania się o nią od pierwszego dni rozpoczęcia działalności. Należy pamiętać, że większość firm leasingowych wymaga wpłaty wczesnej, im ta wpłata jest większa, tym całkowity koszt leasingu jest mniejszy. Sama wielkość raty zależy rónież od okresu leasingowego, dlatego warto ten aspekt dokładnie przeanalizować przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Kredyt na zakup urządzenia medycznego

Formą finansowania zakupu urządzenia, którą wybierają nasi klienci jest również kredyt. Również w tym przypadku nasi doradcy przez cały okres, aż do zakończenia transakcji dbają o wszystkie formalności. Tutaj samych formalności i wymogów jest więcej niż w przypadku leasingu. dlatego też czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu kredytu jest nieco dłuższy.

SZKOLENIA

Firma LASMED organizuje szkolenia dla lekarzy z zakresu zastosowania naszych urządzeń w medycynie. Prowadzone są pod nadzorem lekarza specjalisty mającego doświadczenie w pracy z urządzeniami laserowymi w codziennej praktyce oraz w oparciu o zabiegi na pacjentach. Szkolenie tego typu zawarte jest w cenie zakupu każdego z naszych urządzeń. Istnieje również możliwość wykupienia niezależnego szkolenia.