Zespół

LASMED

Zespół profesjonalistów i przyjaciół. Znamy i współpracujemy ze sobą wiele lat. Wspólny czas spędzamy nie tylko w pracy ale i poza nią. Wspieramy się we wszystkich działaniach codziennego dnia. Tego rodzaju relacje tworzymy też z naszymi klientami – w pełni profesjonalne, ale również przyjacielskie.
Naszym celem jest zapewnienie Państwu dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych i sprzętu najwyższej jakości. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poznać potrzeby naszych klientów. Otaczamy troskliwą opieką serwisową zakupiony przez Państwa sprzęt i dzielimy się naszą rozległą wiedzą.

DLACZEGO MY?

Nasze atuty:
  • Duże doświadczenie
  • Jesteśmy producentem polskich laserów CO2 Virgo
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i jego potrzeb
  • Uczestniczymy w polskich oraz międzynarodowych konferencjach
  • Szybki czas reakcji serwisu oraz realizacji zamówienia
  • Oferujemy szeroką obsługę posprzedażną, obejmującą szkolenia, serwis i sprzęty zastępcze
  • Optymalizacja kosztów serwisu – posiadamy: sprzęt, wiedzę i umiejętności, które pozwalają na naprawę uszkodzonych części
  • Profesjonalne wyposażenie – mierniki laserowe, oscyloskopy pozwalającą na szybką diagnozę usterki

Prezes

Jarosław Sadowski

Założyciel firmy. Fizyk, projektant laserów, człowiek, który wie o nich prawie wszystko. W branży pracuje już od kilkunastu lat. Przez współpracowników żartobliwie nazywany “Sułtanem laserów”.
Przez lata pracował jako sprzedawca urządzeń medycznych. Zdobywał doświadczenie i poznawał rynek od podstaw. Równocześnie marzył o firmie, która różniła by się od wszystkich znanych mu w tej branży.
Zmęczony korporacyjnych charakterem, stworzył w 2012 roku firmę, która w oprciu o wiedzę i technologię będzie w stanie prosperować na rynku na tyle sprawnie, by móc obsłużyć uczciwie i profesjonalnie klientów. Takiej, która bazuje na doskonałej znajomośći laserów i otwartym podejściu do klienta.

Asystentka Zarządu

Angelika Kurpiewska

Asystent biura. Osoba niebywale zaangażowana i solidna. Dba o płynne funkcjonowanie naszej firmy.

Dyrektor regionalny

Patryk Walasek

To człowiek o ogromnej wiedzy medycznej, ciągle żądny nowinek technologicznych. Jest specjalistą od spraw trudnych i niemożliwych. Odpowiedzialny za województwa: Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie i Lubelskie

Dyrektor regionalny

Adrian Małek

Adrian to najnowszy członek zespołu. Ma duże doświadczenie zawodowe, walczy o każdego klienta, zapewniając mu przy tym w pełni profesjonalną obsługę. Dociekliwy chłonny umysł, spragniony wiedzy. Odpowiedzialny za województwa: dolnośląskie, śląski, małopolskie i podkarpackie

Kierownik serwisu

Artur Łaski

Inżynier z ogromnym doświadczeniem, brał udział w projektowaniu i produkcji laserów. O naszych produktach od strony technicznej i praktycznej wie wszystko. Niezastąpiony członek naszego zespołu.