Aktualności

NAJNOWSZE PRODUKTY

BODYSHAPE

Endermomasaż to zabieg, który oddziałuje na skórę i podskórną tkankę łączną, poszerzając naczynia krwionośne.
Wykorzystuje przekrwienie wytworzone w tkankach, pobudza strumień płynów śródmiąższowych do krwi i przepływ limfatyczny. Stymuluje układ krwionośny i limfatyczny, wzmaga wydalanie zbędnych produktów przemiany materii. Pozwala na eliminowanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.
Dla zwiększenia efektywności zabiegowej urządzenia BodyShape głowice do masażu wykorzystują ponadto światłoterapię IR+LED oraz RF służące do podgrzania głębokich tkanek i dodatkowego przyśpieszenia metabolizmu i zwiększenia napięcia skóry. Ponadto urządzenie wyposażone jest w głowicę kawitacyjną o częstotliwości 40 kHz.

PRESOTERAPIA

Presoterapia to nowoczesna technologia do wykonywania masażu uciskowego, przy pomocy specjalnych rękawów, do których wprowadzany jest strumień sprężonego powietrza. Pobudza naturalne krążenie krwi i limfy a tym samym leczy przewlekłe obrzęki, drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków oraz stanowi doskonałe uzupełnienie opieki pooperacyjnej po zabiegach liposukcji.
Czym jest zabieg presoterapii? Presoterapia to metoda stosowaną w leczeniu układów limfatycznego i krążenia, wykorzystywana w medycynie estetycznej, fizjoterapii i kosmetyce. Zabieg presoterapii pobudza układ żylny i limfatyczny, wpływa na oczyszczenie i odżywienie organizmu. Zabieg jest zalecany do leczenia obrzęków żylnych i limfatycznych różnego pochodzenia, obrzękłego cellulitu oraz zaburzeń troficznych wywołanych zmianami krążenia. Efekty presoterapii to m.in. reabsorpcja płynów śródmiąższowych i zalegających toksyn, stymulacja drenażu żylnego i limfatycznego w kierunku organów filtrujących, wzrost elastyczności i odżywienia tkanek, efekt przeciwbólowy i odprężający w wyniku wchłonięcia obrzęków uciskających obszary unerwione.